ביטוח נסיעות

לא משנה לאן אתה נוסע, משנה כיצד אתה מבוטח


ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים החשובים ביותר
שצריך להכניס למזוודה. אז רגע לפני שאתה עולה על המטוס,
אתה מוזמן לקפוץ לפרסונל מור מיכה ולדאוג לנסיעה בטוחה.


ביטוח נסיעות לחו"ל הוא נגיעה מהבית כשאתה מחוץ לגבולות ישראל. ביטוח נסיעות לחו"ל מספק לך רשת ביטחון במקרה של מצב רפואי הדורש טיפול מיידי או במקרה של נזק או גניבה של רכוש. בלי ביטוח נסיעות לחו"ל אתה יכול למצוא את עצמך במצב בו אין מי שדואג לך והעלויות גבוהות במיוחד.

ממה מורכב ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב בעצם משני ביטוחיים:


• ביטוח בריאות – מכיוון שביטוח הבריאות הממלכתי אינו תקף מחוץ לגבולות ישראל, עליך לדאוג לעצמך במקרה של מצב רפואי הדורש טיפול. ביטוח בריאות המותאם בדיוק לצרכי הנסיעה שלך יאפשר לך לקבל את הטיפול הטוב ביותר, מבלי להתמודד עם העלויות הכספיות הכבדות.

• ביטוח רכוש – הרכוש אותו אתה לוקח לחו"ל הוא כל עולמך באותם הימים מחוץ לישראל, מבגדים, דרך ספרים ועד למחשבים ניידים וגדג'טים למיניהם. ביטוח רכוש מבטיח כי במקרה של אובדן רכוש או נזק, אתה תקבל פיצוי שיאפשר לך להמשיך את הנסיעה בראש שקט.

ביטוח נסיעות לחו"ל בסוכנות פרסונל מור מיכה

ביטוח נסיעות לחו"ל דורש התאמה מדויקת של הפוליסה לצרכי הנוסע. הרי הצרכים של חייל משוחרר שנוסע לטיול אחרי צבא בהודו שונים לחלוטין מביטוח של אשת עסקים שנוסעת לשלושה ימי פגישות באירופה.

בסוכנות פרסונל מור מיכה אנו יודעים להתאים את ביטוח הנסיעות בדיוק לצרכיו של כל נוסע, כך שאם עולה הצורך בהפעלת הביטוח, הנוסע ובני משפחתו בארץ יכולים להיות רגועים.

_____________________________________________________________

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים החשובים שצריך להכניס למזוודה. אז רגע לפני שאתה עולה על המטוס, אתה מוזמן לקפוץ לפרסונל מור מיכה ולדאוג לנסיעה בטוחה.