בין אם אתה בעל דירה או שוכר נכס ביטוח דירה מאפשר לך לשמור על הדברים החשובים לך. ביטוח דירה בפרסונל מור מיכה מבטיח לך כיסוי מקיף וראש שקט.

הדירה היא נכס חשוב ובעל ערך פיננסי ורגשי. אותו הדבר אפשר להגיד על תכולת הדירה הכוללת ריהוט, תמונות משפחתיות, חלקי אספנות ועוד. ביטוח דירה מורכב משני ביטוחים ומאפשר לך ליהנות מכיסוי גם לנכס עצמו וגם לתכולה הנמצאת בו.

ביטוח דירה – ביטוח נכס וביטוח תכולה

שני הביטוחים המרכיבים את ביטוח הדירה ניתנים לרכישה גם בנפרד על פי צרכי המבוטח. על מנת לדעת איזה הרכב ביטוחי מתאים לך ואילו הרחבות נדרשות ומתאימות לצרכיך, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המכיר את עולם הביטוח ואת הסיכונים העומדים בפני בעל נכס או אדם השוכר נכס.


• ביטוח נכס – מספק כיסוי ביטוחי במקרה שנגרם נזק לדירה עצמה כגון בעיות צנרת, שריפה, פיצוץ ועוד. במקרה והנכס מושכר מומלץ לבעל הנכס לרכוש ביטוח זה בנפרד.

• ביטוח תכולה – מספק כיסוי לנזק שנגרם לתכולה. לרוב ביטוח זה דורש הרחבות נוספות בהתאם לחפצים הנמצאים בנכס. במקרה והנכס מושכר ביטוח זה מומלץ לשוכר הנכס שהחפצים הנמצאים בדירה שייכים לו.

ביטוח דירה בסוכנות פרסונל מור מיכה

כמו סוגי ביטוחים רבים גם ביטוח דירה דורש התאמה אישית לצרכי המבוטח תוך הסתכלות רחבה על עתיד הנכס והאופציות המוצעות על ידי עולם הביטוח.

בפרסונל מור מיכה אנחנו מעמידים לרשותך מגוון ביטוחי דירה של חברות הביטוח המובילות בישראל, כך שבעת הצורך תקבל מענה מהיר ומקצועי ופיצוי הולם, בהתאם לתנאי הפוליסה שנחתמה.


_____________________________________________________________

בין אם אתה בעל דירה או שוכר נכס ביטוח דירה מאפשר לך לשמור על הדברים החשובים לך. ביטוח דירה בפרסונל מור מיכה מבטיח לך כיסוי מקיף וראש שקט.
ביטוח דירה
לשמור על הבית