ברכישת ביטוח חיים אתה בעצם דואג לעתיד המשפחה שלך. במקרה מוות המשפחה מתמודדת גם עם קושי נפשי וגם עם קושי פיננסי עקב אובדן מקור פרנסה, מטרתו של ביטוח חיים היא להקל על המצב הפיננסי ולאפשר למשפחה להתמודד עם המציאות החדשה. אנחנו בצוות פרסונל מור מיכה נתאים לך ביטוח חיים העונה על צרכי משפחתך ומבטיח לך שהם מוגנים.

ביטוח חיים, הנקרא גם ביטוח ריסק (Risk) הוא ביטוח המספק מענה במקרה של מוות בטרם עת בתקופת הביטוח. הסכום הנקבע בפוליסה ניתן כסכום הוני או כקצבה חודשית, בהתאם לתנאי הפוליסה, אך ורק בתקופת הביטוח, כלומר עד גיל הפרישה.

קיימים סוגים נוספים של ביטוחי חיים המשלבים בין חיסכון לטווח ארוך ובין ביטוח חיים, ומספקים כיסוי גם למקרים של נכות, אבדן כושר עבודה או מחלה קשה. ביטוחים אלה נכללים בדרך כלל בחיסכון הפנסיוני ומוכרים לרובנו כ"ביטוחי מנהלים".

למידע נוסף אודות חיסכון פנסיוני >>

מדוע כדי לרכוש ביטוח חיים?

אמנם אף אחד לא רוצה לחשוב על מקרה של מוות, אך החיים מלאים בתוכניות שלא אנחנו תכננו. במקרה של מוות, בייחוד אם מדובר במפרנס עיקרי, על המשפחה להתמודד עם שני קשיים עיקריים – הקושי הנפשי הנובע מאבדן אדם יקר והקושי הפיננסי הנובע מאבדן מקור פרנסה.

ביטוח חיים מקל במקצת על הקושי, בכך שהוא מספק מענה פיננסי לתקופה הקשה, מאפשר למשפחה לשמור על רמת החיים אליה התרגלה עד כה ונותן אוויר לנשימה וזמן להתארגנות מחודשת.

ביטוח חיים בסוכנות פרסונל מור מיכה

רכישת ביטוח חיים מחייבת הבנה מורכבת, הן אנושית והן מקצועית. מצד אחד על סוכן הביטוח לדעת למפות את הקשיים היום יומיים מולם תעמוד משפחת הנפטר ומצד שני עליו לדעת להצביע, מתוך מבחר רב, על הפוליסה הנכונה ולהתאים אותה לצרכי המבוטח ומשפחתו.

בפרסונל מור מיכה אנו מעמידים לרשותך אנשי מקצוע מובילים שידעו למפות את הצרכים שלך ושל בני משפחתך ולספק מענה מקצועי מקיף וכולל, שבעת הצורך ישמור על היקרים לך.

_____________________________________________________________

ברכישת ביטוח חיים אתה בעצם דואג לעתיד המשפחה שלך. בצוות פרסונל מור מיכה נתאים לך ביטוח חיים העונה על צרכי משפחתך ומבטיח לך שהם מוגנים.
ביטוח חיים

לדאוג למשפחה