אנחנו נמצאים חלק גדול מהיום שלנו על הכביש – בדרך לעבודה, לוקחים את הילדים לחוגים, קופצים לסידורים. כדי שאתה והיקרים לך תרגישו בטוחים על הכביש חשוב לנהוג חכם אך גם חשוב להיות מכוסים על ידי הביטוח הנכון. בפרסונל מור מיכה אנו מעמידים לרשותך מגוון ביטוחי רכב, מחירים אטרקטיביים ושירות מקצועי.

כיום שוק ביטוחי הרכב הוא שוק מוצף ותחרותי. חברות רבות מציעות ביטוחים במחירים אטרקטיביים במיוחד אך שוכחות את הדבר החשוב באמת – השירות. כאשר עולה הצורך בהפעלת הפוליסה הדבר החשוב ביותר הוא שירות איכותי ומהיר המאפשר לנהג ולרכב לחזור לתפקוד רגיל, ללא עיקובים.

סקירה קצרה על ביטוח רכב

עולם ביטוחי הרכב בישראל מציע לרוב שלושה ביטוחים עיקריים:


• ביטוח חובה לרכב – ביטוח בו מחויב כל רכב שעולה על הכביש. ביטוח חובה לרכב מספק כיסוי למקרים של פגיעה בנפש, כלומר נהג, נוסעים או הולכי רכב.

• ביטוח צד ג' לרכב – מספק כיסוי במקרה של תאונה עם כלי רכב נוסף. ביטוח צד ג' תקף רק במקרה והאשם בתאונה הוא הרכב המבוטח.

• ביטוח מקיף לרכב – הביטוח המקיף והכולל ביותר. בדרך ביטוח מקיף לרכב כולל כיסוי למקרה של הצתה, פריצה, צד ג' ועוד.ביטוח רכב בסוכנות פרסונל מור מיכה

בעת רכישת ביטוח רכב חשוב לשים לב למספר פרמטרים:


• מחיר.
• סוג הביטוח שמתאים לרכב. לרכב יוקרה חדש מתאים ביטוח אחר מרכב יד 3 שכבר עבר כמה קילומטרים בחיים שלו.
• שירות.

בפרסונל מור מיכה אנו נדע להתאים לך את ביטוח הרכב שיענה על צרכיך ויגן עליך מבחינה ביטוחית. מעבר למחיר האטרקטיבי אנחנו גם נדאג לכך שבעת הצורך אתה תקבל את השירות הטוב ביותר שיאפשר לך לחזור לכביש כמה שיותר מהר.


_____________________________________________________________

כדי שתרגישו בטוחים על הכביש חשוב להיות מכוסים על ידי הביטוח הנכון. בפרסונל מור מיכה מעמידים לרשותך מגוון ביטוחי רכב, מחירים אטרקטיביים ושירות מקצועי.

ביטוח רכב


להרגיש בטוח בדרכים