ביטוח בריאות
להבטיח את הבריאות שלך ושל היקרים לך


בריאות היא הדבר החשוב ביותר לכולם. ביטוח בריאות פרטי מבטיח לך כי בעת הצורך יעמוד לרשותך מערך בריאות מקצועי ומנוסה שיאפשר לך לקבל את הטיפול הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר. בפרסונל מור מיכה אנו מעמידים לרשותך מגוון ביטוחי בריאות פרטיים של חברות הביטוח המובילות בישראל, העיקר שתהיה בריא.

הביטוי "העיקר הבריאות" לא סתם הפך לקלישאה. בימים בהם טיפולי בריאות הופכים למורכבים ויקרים יותר ויותר בעקבות התקדמות מדע הרפואה, כל אחד רוצה לדעת כי בעת הצורך הוא יקבל את הטיפול הטוב ביותר. במיוחד לשם כך בנו חברות הביטוח את פוליסת ביטוח הבריאות הפרטי.

למה צריך ביטוח בריאות פרטי?

בצדק תשאל "למה אני צריך ביטוח בריאות פרטי? הרי יש לי ביטוח מקופת החולים". כדי לעשות סדר בבלגאן, להלן הסבר קצר על שלושת הרבדים המרכיבים את ביטוחי הבריאות בישראל.


• ביטוח בריאות ממלכתי – על פי חוק כל תושב ישראל מבוטח בביטוח בריאות ממלכתי. שירותי הביטוח הממלכתי הינם שירותים בסיסיים והם מוענקים לתושבי ישראל על ידי קופות החולים השונות.

• שירותי בריאות נוספים (שב"ן) – ידועים גם בשם "ביטוחים משלימים". השב"ן מספקים מגוון שירותים רפואיים נוספים לשירותי ביטוח הבריאות הממלכתי – טיפולי שיניים, בדיקות הריון, טיפולים אסתטיים ועוד. עם זאת על פי חוק שירותים אלה מנועים מלהעניק למבוטחיהם שירותים או תרופות המאריכים או מצילים חיים.

• ביטוח בריאות פרטי – פוליסת בריאות פרטית הנחתמת בין חברת ביטוח למבוטח. פוליסת בריאות פרטית מעניקה כיסוי רפואי רחב המותאם בדיוק לצרכי הלקוח כגון: ניתוחים והשתלות בארץ ובחו"ל, תרופות וטיפולים המצילים או מאריכים חיים, תרופות מחוץ לסל הבריאות, בחירת רופא מנתח ועוד.

כך יוצא שביטוח בריאות פרטי הוא הביטוח הרפואי המקיף ביותר שקיים בישראל. הוא מותאם באופן אישי ומבטיח, כי אם יעלה הצורך, המענה הרפואי יהיה מהיר ומקצועי ביותר.

ביטוח בריאות בסוכנות פרסונל מור מיכה

בעת רכישת ביטוח בריאות חשוב לבצע התאמה מדויקת בין צרכי המבוטח ובין ביטוח הבריאות, דבר הדורש היכרות עם ההתקדמות בעולם הרפואה וביטוחי הבריאות.

בפרסונל מור מיכה אנחנו מעמידים לרשותך מומחים בתחום זה שידעו לבצע את ההתאמה הטובה ביותר. בנוסף, בעת הצורך המומחים שלנו יסייעו בידך במימוש זכויותיך על מנת של תבזבז זמן יקר בבירוקרטיות ובפרוצדורות שונות, ותזכה לטיפול הטוב ביותר.


_____________________________________________________________

בריאות היא הדבר החשוב ביותר לכולם. בפרסונל מור מיכה אנו מעמידים לרשותך מגוון ביטוחי בריאות פרטיים של חברות הביטוח המובילות בישראל, העיקר שתהיה בריא.