לרוב רכישת נכס כרוכה בלקיחת משכנתא מבנק הדורש מהלקוח רכישת ביטוח משכנתא. כיום שוק המשכנתא הוא שוק פתוח המאפשר לכם רכישת פוליסה במחירים אטרקטיביים ובהתאם לתנאים שלכם. בפרסונל מור מיכה אנחנו מזמינים אותך לרכוש ביטוח משכנתא שישרת גם אותך ולא רק את הבנק.

בעבר כל רוכש דירה שלקח משכנתא מהבנק היה מחויב ברכישת ביטוח משכנתא באותו הבנק. כיום, כיאה לשוק חופשי, אתה זכאי לבחור את חברת הביטוח ממנה תרכשו את המשכנתא וליהנות מתחרות בריאה שמורידה את מחירי השוק ופועלת לטובתך.

כיצד ביטוח למשכנתא יכול לפעול בשבילך?

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שמבטח את סכום ההלוואה שנלקח מהבנק. הבנק רוצה להבטיח שבכל מקרה הוא יקבל את ההחזר המגיע לו. לכן ביטוח משכנתא מורכב משני ביטוחים שונים, ביטוח חיים וביטוח נכס, שיכולים גם לפעול לטובתך ולטובת בני המשפחה.


• ביטוח חיים – ביטוח חיים מבטיח כי במקרה מוות של אחד הלווים תחזיר חברת הביטוח לבנק את סכום ההחזר שנשאר. ביטוח חיים גם מבטיח שבמקרה מוות של אחד הלווים הנכס יישאר בידי בני המשפחה שלא יצטרכו לדאוג לקורת גג חדשה או להימצא במשא ומתן מול הבנק המלווה.

• ביטוח נכס – מבטיח כי במקרה של נזק בלתי הפיך לנכס יוחזר סכום ההלוואה לבנק על ידי חברת הביטוח. בנוסף, ביטוח נכס מאפשר לכם להפעיל את הפוליסה במקרים שונים של נזק למבנה כגון הצפה, רעידת אדמה, בעיות צנרת ועוד, הכל בהתאם לתנאי הפוליסה.

ביטוח משכנתא בסוכנות פרסונל מור מיכה

על מנת לרכוש ביטוח משכנתא שדואג גם לצרכים שלכם וכל זאת במחיר נוח, חשוב להיעזר באיש מקצוע המכיר את תחום ביטוחי המשכנתא.

אנחנו, המומחים של פרסונל מור מיכה, מעמידים לרשותכם ידע מקצועי נרחב וליווי אישי שיאפשרו לכם לרכוש ביטוח משכנתא במחיר אטרקטיבי ובראש שקט, מתוך ידיעה שרכישת נכס הינה החלטה הרת גורל הדורשת ליווי מקצועי אמין וראייה עתידית רחבה.

_____________________________________________________________

לרוב רכישת נכס כרוכה בלקיחת משכנתא הדורשת רכישת ביטוח משכנתא. בפרסונל מור מיכה אנחנו מזמינים אותך לרכוש ביטוח משכנתא שישרת גם אותך ולא רק את הבנק.

ביטוח משכנתא
לרכוש נכס בביטחון